<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
		>
<channel>
	<title>Comments on: Winterpret.</title>
	<atom:link href="http://www.kerygma.be/2005/12/30/winterpret.htm/feed" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>http://www.kerygma.be/2005/12/30/winterpret.htm</link>
	<description>Alles van waarde is weerloos</description>
	<lastBuildDate>Wed, 08 Feb 2012 14:10:01 +0000</lastBuildDate>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
	<generator>http://wordpress.org/?v=3.3.1</generator>
	<item>
		<title>By: Lien</title>
		<link>http://www.kerygma.be/2005/12/30/winterpret.htm/comment-page-1#comment-2607</link>
		<dc:creator>Lien</dc:creator>
		<pubDate>Sat, 31 Dec 2005 13:43:44 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.kerygma.be/2005/12/30/winterpret.htm#comment-2607</guid>
		<description>Ken ook een koppel dat gisterenavond moest landen. Is uiteindelijk wel gelukt, maar pas om 2 uur. Geen trein meer naar Gent dus in het Sheraton gebleven. Net terug en ze beginnen nu aan het Oudejaarsmenu.

Ventje moest gisteren noodgedwongen in Brussel blijven. De verkeersredactie raadde ook aan het eigen personeel aan om in Brussel te blijven (zeker omdat ie vanmorgen vroeg moest werken). Ik had dus een eenzame avond.

En toch blijft sneeuw dol-fijn!</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Ken ook een koppel dat gisterenavond moest landen. Is uiteindelijk wel gelukt, maar pas om 2 uur. Geen trein meer naar Gent dus in het Sheraton gebleven. Net terug en ze beginnen nu aan het Oudejaarsmenu.</p>
<p>Ventje moest gisteren noodgedwongen in Brussel blijven. De verkeersredactie raadde ook aan het eigen personeel aan om in Brussel te blijven (zeker omdat ie vanmorgen vroeg moest werken). Ik had dus een eenzame avond.</p>
<p>En toch blijft sneeuw dol-fijn!</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>By: edith</title>
		<link>http://www.kerygma.be/2005/12/30/winterpret.htm/comment-page-1#comment-2604</link>
		<dc:creator>edith</dc:creator>
		<pubDate>Fri, 30 Dec 2005 21:30:06 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.kerygma.be/2005/12/30/winterpret.htm#comment-2604</guid>
		<description>en ik die zo zot ben van sneeuw   denk er voor &#039;t moment toch ook anders over!</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>en ik die zo zot ben van sneeuw   denk er voor &#8216;t moment toch ook anders over!</p>
]]></content:encoded>
	</item>
</channel>
</rss>

