Kerygma

Alles van waarde is weerloos

Wanhopig.

16 February 2006 over lichtbak (tags: , ) —

Gisteren in de Fnac heb ik mezelf getrakteerd op serie 1 van Desperate Housewives. Na een maand gestopt zijn met roken heeft een mens immers al wat afgespaard…

Ik had er nog niks van gezien, maar wel veel goeds over gehoord. Maar na de eerste drie afleveringen die we gisteren hebben bekeken kan ik u zeggen: Desperate Housewives heerst zeer zwaar!







6 reacties op “Wanhopig.”

  1. SPh zegt:

    Wij zitten aan de laatste drie, en het wordt steeds beter! Het wordt zelfs nog wat grimmig naar het einde toe, maar ik wil vooral niet te veel verklappen, dat spreekt voor zich… :-)

  2. Lien zegt:

    Oeoeoe!!! Zwaai! Daarna mag ik em lenen, hé!
    Ook al veel goeds van gehoord maar nog niks van gezien!

  3. caramel zegt:

    en wat een f*cking hete vrouwen!
    en grappig natuurlijk

  4. Fiep zegt:

    wanhopige huisvrouwen… altijd funny.
    En gefeliciteerd met je maand rook-vrij-heid.

  5. Christophe zegt:

    Inderdaad gefeliciteerd met het stoppen met roken. Geeft dat nu niet meer voldoening als je met het gespaarde geld een mooie DVD-box kan kopen?
    Desperate housewives heerst inderdaad. Heb de hele eerste serie gezien. Hier in Spanje was die zelfs eerder op televisie dan bij jullie.
    Als je nog maar 3 afleveringen gezien hebt, gaan er nog een hoop lijken uit de kast komen.

  6. San zegt:

    Heb de eerste serie trouw op TV gevolgd … en mocht daarna niet meer verder kijken van “de man met de afstandsbediening” want er was toch altijd (volgens hem) wat beters te zien :(
    Snif.



Zeg het maar:

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>