Kerygma

Alles van waarde is weerloos

Gmrpf.

23 July 2007 over ergert u zo niet! (tags: ) —

Wat een kutweer zeg. Het is dus wel de laatste avond van de Gentse Feesten, weten ze dat niet daarboven?







4 reacties op “Gmrpf.”

  1. Isabel zegt:

    Terwijl het daarentegen onweerde en water goot in Roeselare (mijn thuisstad) was het zaterdag lekker zomeren in Gent. De weergoden zijn mij dus gelukkig goed gezind geweest!

  2. Els zegt:

    Ohh, i.,aan de foto’s bij M. te zien was het toch nog leuk de laatste avond, weer of geen weer (en terwijl ik onder de wol lag met een ‘grrrr’ gevoel)

  3. Els zegt:

    Bovendien..heb even op de reclame gekeken rechts. Daar staan ook tandenborstels op en zo. Dacht dat er enkel vaatwasmachines te zien waren;-)

  4. annelissen.be zegt:

    ze wouden ons beschermen tegen onszelf ;-)



Zeg het maar:

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>